Bekerregen op PK jeugd

Het begon allemaal in het weekend van 11 februari met de PK D en de FGH pupillen.
Bij de Pupillen won Midas Minkema verrassend de titel in de F-categorie. Hij kwam hij zag en overwon met 6 uit 7 op zijn eerste PK deelname.
Daarmee ook geplaatst voor het NK!

Liam Rooijakkers behaalde een mooie 2e plaats in de G-categorie. Er is in deze categorie maar 1 plek voor het NK. We hopen op een vrijplaats...

Bij de D's werden maar liefst 4 bekers gewonnen.
Shrey Jaitly behaalde een mooie 2e plaats en daarmee een ticket voor het NK, Quint de Jong werd ongedeeld 3e en op een gedeelde 4e plek eindigde Dennis Jansma (Purmerend); Stella Honkoop en Wouter Betjes.
Kampioen werd Romayn Brandsma en hij herhaalde dit ook nog eens overtuigend in de C-categorie .. het afgelopen weekend.

Eindstand PK D 2018
Pos Naam Score Prt W R V BRtg TPR
1 Romayn Brandsma 8,5 9 8 1 0 1692 1460
2 Shrey Jaitly 7,5 9 7 1 1 1481 1267
3 Quint de Jong 6,0 9 5 2 2 1024 1026
4 Dennis Jansma 5,5 9 4 3 2 971 1057
5 Stella Honkoop 5,5 9 5 1 3 1463 982
6 Wouter Betjes 5,5 9 4 3 2 924 1016
7 Kevin de Rooij 5,5 9 4 3 2 805 1055
8 Tim van Rijs 5,0 9 5 0 4 883 873
9 Guido van Hesselingen 5,0 9 4 2 3 427 853
10 Mika Venekamp 5,0 9 5 0 4 661 640
11 Niels Bakker 4,5 8 3 1 4 465 885
12 Jonas Belleman 4,5 8 2 3 3 733 559
13 Gagik Artunov 4,5 8 3 1 4 713 704
14 Tycho Mallee 4,0 8 3 0 5 624 701
15 Dennis Wartenhorst 4,0 9 3 2 4 492 611
16 Wout Belleman 4,0 8 3 0 5 698 525
17 Kasper Duijn 4,0 9 4 0 5 457 515
18 Raphael Deiana 4,0 8 3 0 5 273 418
19 Rover Houtenbos 3,5 8 2 1 5 442 425
20 Maren Veldt 2,0 8 1 0 7 203 177
21 Tom Veldt 1,0 8 0 0 8 346 1

Het weekend van 24 & 25 februari stond in het teken van het E + C kampioenschap.
In de E-categorie waren er 12 deelnemers waarvan 5 uit de KC stal.
Kampioen werd Quint de Jong en er waren ook nog bekers voor Midas Minkema,, Laurens Terwee en Sophia Jonkman

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    2  Quint de Jong               7.0  27.5  27.50  28.0  1024 1493 +1.07

  2.    1  Arthur de Winter            6.0  28.5  21.50  24.0  1071 1030 -0.09

  3.    9  Colin Mollema               4.0  28.0  11.00  16.0  0443  564 +0.99

        6  Midas Minkema               4.0  26.0   9.50  19.0  0490  550 +0.49

       10  Laurens Terwee              4.0  26.0   9.00  15.0  0422  531 +0.88

  6.    5  Sophia Jonkman              3.5  24.0  10.00  13.5  0513  452 -0.53

        8  Robbin Jansma               3.5  22.0   6.00  13.5  0450  372 -0.72

  8.    3  Mika Venekamp               3.0  25.5   5.00  12.0  0661  508 -1.37

       11  Marijn Waldorp              3.0  25.0   5.50  11.0  0340  444 +0.65

 10.   14  Karst Lemkes                2.0  21.0   3.50  10.0  0150  223 +0.38

       12  Bryan de Rooij              2.0  19.0   2.00   6.0  0186  220 +0.06

 12.   13  Dieuwke Hatzmann            0.0  21.5   0.00   0.0  0165 -428 -1.81

        4  Esteban Brunel Guzman       0.0  17.5   0.00   0.0  0568  -   +0.00

        7  Stan van Langen             0.0  17.5   0.00   0.0  0476  -   +0.00

Op 2 weerstandspunten liep Midas een NK plaats mis.

Bij de C's werd er een barrage gespeeld tussen Romayn Brandsma en Vladimir Bartels om de titel.
Achter hen was het dringen geblazen.
Na 6 wedstrijden was er een gedeelde 3e plek voor Jurriaan Boeren en Mats de Jong op de voet gevolg (0,5 puntje) door o.a. Ivo Andringa en Wouter Betjes.
Helaas geen individuele plek voor het NK maar als C-team behoort dat wel degelijk tot de mogelijkheden..

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    1  Romayn Brandsma             5.5  21.5  18.75  19.0  1692 1800 +0.60

        3  Vladimir Bartels            5.5  18.0  15.25  19.0  1583 1745 +1.05

  3.   10  Tim van Rijs                3.5  23.5  10.75  15.0  0883 1244 +2.50

        5  Jurriaan Boeren             3.5  19.5   9.00  11.5  1139 1144 +0.08

        6  Mats de Jong                3.5  15.0   6.25  11.5  1114 1010 -0.58

        4  Max Hooijmans               3.5  14.5   6.75  10.0  1210  964 -1.51

  7.    7  Ivo Andringa                3.0  21.0   6.50  12.0  0991 1115 +0.76

        2  Max Bookelman               3.0  20.0   5.50  12.0  1640 1373 -1.69

       11  Kevin de Rooij              3.0  16.5   7.00  10.0  0805  973 +0.80

        9  Wouter Betjes               3.0  15.5   3.50   8.0  0924  810 -0.77

 11.   12  Mirjam van Rijs             2.0  16.0   4.50   8.0  0687  758 +0.22

        8  Dennis Jansma               2.0  14.0   1.50   5.0  0971  797 -1.06

 13.   13  Xander Kaptein              1.0  18.5   2.50   6.0  0452   52 -0.40

Al met al een prachtig resultaat van onze jeugd!!

Onderwerp: