PK tijd begint met goud!

In februari begint de PK tijd voor de jeugd.
In 2 weekenden voor de voorjaarsvakantie worden in alle leeftijdscategoriën de tickets voor de nationale kampioenschappen verdeeld.
In het weekend van 10 en 11 februari was het de beurt aan de D-tjes en de pupillen (F-G-H)
Acht jeugdleden van KC Chesscool namen deel.

In de D-categorie was er heftige tegenstand en werd op een haar na plaatsing voor het NK gemist door Wouter Betjes.
Hij behaalde een prachtige 4 plek. Jurriaan Boeren had ook een plusscore(6de pek)  en Amelia Jonkmanen en Ivo Andringa behaalde een 50% score.
Amelia had zware tegenstand gezien de hoge WP-score en dus een goede oefening voor het NK -D meisjes waarvoor zij zich al geplaatst had.

Ivo en Mats de Jong hadden zich manmoedig naar het toernooi gesleept aangezien ze nog maar net hersteld (?) waren van de griep.
Voor het teamkampioenschap van Noord Holland zit het wel snor.

Eindstand na ronde 9
Nr    Naam   Score     WP     SB Rating
1 Louis ten Hacken 8,0 48,5 41,75 1244
2 Romayn Brandsma 7,5 48,0 37,00 1243
3 Vladimir Bartels 7,0 50,5 36,75 1248
4 Shrey Jaitly 6,0 47,5 28,50 1061
5 Wouter Betjes 6,0 46,5 24,00 839
6 Jurriaan Boeren 5,5 43,5 20,00 912
7 Amelia Jonkman 4,5 51,0 20,25 995
8 Dennis Jansma 4,5 47,5 18,75 682
9 Ivo Andringa 4,5 37,5 12,25 764
10 Lars Pluijmakers 4,5 31,5 9,25 573
11 Merijn Hooijmans 4,0 44,5 13,50 586
12 Mats de Jong 4,0 37,5 7,00 842
13 Tycho Mallee 4,0 33,5 7,50 327
14 Sylvan Meurs 4,0 33,5 7,00 562
15 Yinke Bouman 4,0 30,5 7,00 493
16 Tom Weerheijm 1,0 32,5 1,00 388
17 Rover Houtenbos 1,0 32,5 1,00 349
18 Isa Kuis 1,0 32,5 1,00 297

In de F-categorie was Quint de Jong een klasse apart  door 7 maal op rij te winnen en zich te plaatsen voor de pupillendag.
Gefeliciteerd met deze mooie prestatie

Quint neemt ook deel aan de PK voor de E-tjes op zondag 19 februari in Haarlem.
Wie weet wat daar nog kan gebeuren....

Laurens Terwee speelde mooie partijen maar werd niet altijd beloond bij de eindafrekening.
Toch een mooie 50% score in een sterk deelnemersveld.

Eindstand na ronde 7
Nr    Naam   Score     WP     SB Rating Gesl
1 Quint de Jong 7,0 27,5 27,50 869 M
2 Isaac Visser 6,0 28,5 21,50 709 M
3 Mika Venekamp 5,0 30,5 17,50 440 M
4 Thiemen Dekker 4,0 30,0 12,00 571 M
5 Arno Jacobs 4,0 24,0 9,50 454 M
6 Laurens Terwee 3,5 28,5 9,75 319 M
7 Esteban   Brunel Guzman 3,5 28,0 9,75 411 M
8 Daan Tollenaar 3,5 26,5 10,25 442 M
9 Sipke van der Wal 3,5 22,0 6,25 291 V
10 Max Wijnstra 3,0 26,0 5,25 114 M

Bij G-tjes plaatste Sofie Jonkman zich ook voor de pupillendag door een mooie 4de plek te behalen met 4,5 punt uit 7 partijen.
Ook gefeliciteerd en succes bij het Nederlands Kampioenschap.

Eindstand na ronde 7
Nr    Naam   Score     WP     SB Rating Gesl
1 Tjacko Bok 6,0 28,5 22,50 351 M
2 Timo Elzinga 6,0 28,0 22,50 401 M
3 Melle Jong 5,5 26,0 17,75 253 V
4 Sophia Jonkman 4,5 28,5 13,75 297 V
5 Bowe van der Wal 4,5 25,5 10,75 114  
6 Dhruv Breimer 3,0 29,5 7,25 247 M
7 Robbin Jansma 3,0 26,5 4,75 170 M
8 Wouter Duijn 3,0 24,5 5,75 159 M
9 Gijs Ligthart 3,0 19,5 5,75 135 M
10 Alan Brunel Guzman 2,0 28,0 3,75 16 M
11 Milon Kok 1,5 26,0 2,75 109 M

Onderwerp: